Pasirodė knyga apie verslą „Toyota pagal Toyotą“

15min.lt/ 2015.12.18

Lietuvių kalba pasirodė Samuel Obara ir Darril Wilburn knyga „Toyota by Toyota“, kurią lietuvių kalba išleido leidykla „Vaga“.

Ar vienos įmonės išvystyta gamybos sistema gali tapti pasauliniu efektyvaus procesų valdymo standartu? Tokią sėkmę po ilgus metus trukusio tobulinimo ir praktinio taikymo pelnė „Toyota“ gamybos sistema“ (angl. TPS), kuria paremti Lean sistemos principai šiuo metu taikomi organizacijose visame pasaulyje. Šioje knygoje 12 įvairiuose „Toyota“ padaliniuose dirbusių Lean sistemos veteranų dalinasi savo patirtimi nuo pirmosios pažinties su sistema dienos iki žinių perdavimo didžiausioms tarptautinėms įmonėms. Knygoje Lean sistema yra pristatoma kiek kitaip: autorių tikslas nėra išmokyti tik vieno teisingo efektyvaus procesų valdymo kelio, tiksliai nurodant ką, kaip, kada ir kur daryti. Tai sistemos pažinimo perdavimas, kuris gali tapti raktu į sėkmingą Lean principų taikymą ir skaitytojo organizacijoje.

Knygos autoriai yra „Toyota“ alumni asociacijos „Honsha“ nariai, šiuo metu Lean sistemą įgyvendinantys organizacijose iš viso pasaulio. Kartu sudėjus, knygoje dalinamasi daugiau nei 100 metų darbo „Toyota“ bendrovėje patirtimi, kurios jie sėmėsi ir iš „Toyota“ gamybos sistemos tėvu laikomo Taiichi Ohno. Dalis knygos autorių jau ne kartą Lean sistemą įgyvendino ir Lietuvos įmonėse bei lankydami mūsų šalį viešai dalijosi žiniomis apie efektyvų procesų valdymą.

Pasirodė knyga apie verslą „Toyota pagal Toyotą“

Knyga "Toyota" pagal "Toyota". "Toyotos" lyderių pamąstymai apie metodus, sukėlusius pramonės revoliuciją